(098) 49 777 41 Viber ( повідомлення )
(099) 179 7 333 для дзвінків
Пн - Пт
  900    1800
Сб - Вс
  

Cordiant

развернуть

!!!  Будьте уважні !!!    Шини з краіни - окупанта  росіі !!! 

 

Cordiant – це бренд холдингу ТОВ "Сібур-російські шини". Шинний бренд Cordiant досить молодий - він народився 2005 року. Проте вже за цей короткий термін Cordiant вдалося вийти у лідери серед вітчизняних шинних виробників за впізнаваністю та популярністю.

Шинний Холдинг «Сибур – Російські шини» – найбільший виробник шин на території Росії. З 1 січня 2006 року в рамках реструктуризації компанія «Сібур-руські шини» була реорганізована з торгово-маркетингової компанії до найбільшого в Росії шинного холдингу, який отримав виняткові повноваження з управління шинним бізнесом «Сібур-Холдинга». До складу ТОВ "Сібур-російські шини" входять: ВАТ "Ярославський шинний завод" ВАТ "Омскшина" ВАТ "Волтайр-Пром" ТОВ "Уралшина" СП ЗАТ "Матадор-Омскшина" .

Філії компанії відкриті на базі шинних заводів у Ярославлі, Омську, Волзькому (Волгоградська обл.), Єкатеринбурзі, а також у Санкт-Петербурзі. За підсумками 2005 року компанія «Сибур - російські шини» реалізувала шин у сумі понад 14,17 млрд. крб., що у 1,7% більше, ніж рік тому. За підсумками 2005 року компанія займає 39,6% російського шинного ринку у вартісному вираженні.

Шини Cordiant: Шини Cordiant з'явилися у 2005 році, позиціонуються у середньому ціновому сегменті (В) за міжнародною класифікацією. Всі шини під брендом Cordiant проектуються та виготовляються за європейськими технологіями на сучасному обладнанні на Ярославському шинному заводі. Комп'ютерне проектування протектора та застосування гумових сумішей європейської рецептури дозволяють порівнювати шини Cordiant із шинами провідних європейських виробників.

Високий рівень споживчих якостей, гарний баланс між робочими якостями та зносостійкістю і видатний для вітчизняних комфорт швидко дозволили шинам Cordiant завоювати популярність серед російських автомобілістів. Постійне покращення робочих якостей шин, розробка нових моделей та впровадження нових технологій виробництва дозволяють упевнено триматися на рівні лідерів, що підтверджують численні тести шин. 

 До літнього сезону 2009 року компанія «СИБУР – Російські шини» випустила на ринок нову лінійку літніх шин Cordiant Sport 2 і серйозно модернізувала торішню новинку Cordiant Comfort. Cordiant - це широкий вибір моделей легкових та легковантажних шин. Для зими: Cordiant Polar, Cordiant Polar 4 * 4, Cordiant Polar SL, Cordiant SNO-MAX, Cordiant Business CW.

Для літа: Cordiant Comfort, Cordiant Sport, Cordiant Sport 2, Cordiant Standart, Cordiant 4 * 4, Cordiant 4 * 4 All terrain, Cordiant Off-Road, Cordiant Business CS. За три роки впізнаваність бренду Cordiant серед автовласників досягла 77%, а за рівнем знання реклами Cordiant – беззаперечний лідер на російському ринку. Cordiant не має у власній програмі спеціалізованих гоночних шин, проте бренд Cordiant не чужий автомобільному спорту. Чимала частина «цільової аудиторії» таких покришок — автомобілісти із середнім і вищим рівнем достатку, які ведуть активний спосіб життя, що використовують автомобілі як у містах, так і за їх межами, на дорогах різної якості та покриття. Cordiant - це контроль, впевненість, драйв, відмінне зчеплення з дорогою. Ви завжди можете купити шини Cordiant в інтернет магазин "Моя Шина".