(098) 49 777 41 Viber ( повідомлення )
(099) 179 7 333 для дзвінків
Пн - Пт
  900    1800
Сб - Вс
  

Kleber

развернуть

Французька компанія Kleber (Клебер) на сьогоднішній день є найбільшою організацією, яка виробляє автошини світового рівня якості.

З 1995 року Kleber є дочірньою компанією Michelin.

Шини Kleber - це найкраще співвідношення ціни, якості та довговічності. Історія компанії Kleber: Французька компанія Kleber (Клебер) була заснована 13 червня 1910 мосьє М. Ворком.

Першим напрямом у діяльності фірми було створення не пневматичних шин, а гумово-технічних виробів широкого профілю застосування: медичного, побутового, офісного. Поступово набираючись досвіду та знань, компанія «Клебер» вирішила перейти на більш високий рівень, розпочавши виробництво шин. Лише після 1945 року, накопичивши достатній технічний потенціал, Kleber починає виробляти автошини. В одного з керівників, натхненого автоперегонами Монте-Карло, виникає ідея: розпочати виготовлення автомобільних шин.

Перші шини Kleber для автомобілів гоночного типу називалися "Клебер В 10" і увійшли в історію через свою особливу популярність і комерційний успіх. Впроваджуючи нові і нові інноваційні розробки у своє виробництво, в 1951 році Kleber випускає на ринок перші в історії безкамерні автошини. Зараз вже всім ясно, який переворот в автомобільному світі справив цей винахід. Майже всі автомобілі в світі експлуатують саме безкамерні шини. У 1994 році марка Kleber підписала контракт із Renault Twingo на ексклюзивне постачання гуми для компанії. У 1995 році Kleber увійшла до складу компанії Michelin (Мішлен) і є її дочірнім підприємством досі. Компанія Kleber сьогодні: Компанія Kleber сьогодні є найбільшою організацією, що виробляє автошини світового рівня якості.

Особливістю шин Kleber є виробництво шин для експлуатації в екстремальних умовах, особливо в умовах низьких температур. Тому не випадково шини Kleber концерну Michelin набирають все більшої популярності в Україні та СНД.

Для українських кліматичних умов шини Kleber – це найкраще співвідношення ціни, якості та довговічності. Гнучка цінова політика компанії Kleber робить товари цього виробника ще актуальнішими в наш час. На сьогодні «Клебер» є одним із лідерів із виробництва шин у Європі. При створенні своєї продукції компанія робить ставку на надійність, безпеку, якість та доступність. Ви завжди можете купити літні та зимові шини Kleber в інтернет магазині "Моя Шина".